Ana SayfaBlogİletişim

FUTBOL TUTKUNLARI HALI SAHALARIN ÖNEMİNİ KONUŞUYOR

Blog
9 Temmuz 2021

Türkiye’nin birçok şehrinde binlerce halı saha ve milyonlarca futbol tutkununu buluşturmayı planlayan Halısahavar mobil uygulamasıyla artık futbol tutkunları halı sahaların önemini konuşuyor.

Futbol tutkusunu içinde yaşayan milyonlarca futbolseveri Halısahavar uygulamamızda ağırlayacak olmaktan mutluluk duyuyoruz!

Futbol tutkusunu amatör olarak yaşayanlar, gençliğinde bölgesel kulüplerde oynayanlar, babam izin verseydi şimdi şu kulüpte oynuyor olacaktım diyenler, içinde çocukluğundan beri futbol tutkusunu taşıyan nice taraftarlar artık Halısahavar!

Hafta sonu gelsin de halı sahaya gitsek diyenler, yeni aldığı kramponları halı sahada denemek isteyip gün sayanlar için, çevrende halı saha aşığı tüm futbolseverler ile tanışmak için artık Halısahavar!

Son dakikada takımını bir telefonla eksik bırakan vefasız arkadaşınızın karşısında yine Halısahavar!

Halısahavar mobil uygulamasında en az senin gibi futbol tutkunu olan ve halı sahaların futbol için önemini bilen onlarca çalışanımız var!

Halı sahaların günümüzdeki önemini senin kadar iyi bilen herkes için Halısahavar!

Halı sahalar günümüzdeki koşuşturmacanın içerinde kendimize zaman ayırırken aynı anda spor yapabildiğimiz en keyifli alanımız. Takım oyunu, liderlik, rekabet ve heyecanın buluştuğu halı sahaları sizin kadar seven bir uygulama Halısahavar!

Halı sahalar nesiller boyunca futbol tutkumuzun yeniden üretildiği futbol mecramız. Babalar oğullarıyla, eski dostlar yeni arkadaşlarıyla tanışıp buluştuğu, küslerin barıştığı dostlukların pekiştiği yegane evimiz halı sahalar.

Halı sahalar profesyonel futbolun en güzel replikalarıdır. Futbolun sadece futbol olarak hissedilmediği yeşil bir dostluk alanlarıdır. Her yaştan ve meslekten tüm toplumun ortak futbol tutkusunun dilidir. Çocukluğumuzda rüyalarımıza giren gollerin heyecanını yaşadığımız, ilk topumuz ilk göz ağrımızdır. Maç günlerinin ritüelleri ve ardından keyifli sohbetlerin başlangıcıdır. Kısacası çocukluğumuzla şimdiki zaman arasındaki köprü görevindedir halı sahalar. Yelek golünü atmanın mutluluğu, süre bittikten sonra başka ekip gelmesini beklerken uzattığımız dakikalardır halı sahalar. Kısacası insanlığın en büyük tutkusu futbolu doya doya yaşadığımız mekanlardır. Ruhumuzun içine işleyen takımlarımız ile yatar şampiyonluk umuduyla kalkarız. En sıcak sevinçlerimizi yaşadığımız stadyumları ayağımıza getiren alandır halı sahalar.

Halısahavar ekibi olarak futbol tutkunuzu paylaşıyor ve halı saha keyfinizi artırmak için çalışıyoruz.


 

Bunları da okumak ister misin?

HALISAHAVAR İLE HALI SAHADA YENİ DOSTLUKLAR

Blog
8 Temmuz 2021

FUTBOLCU NASIL ANTRENMAN YAPAR?

Blog
29 Haziran 2021