Ana SayfaBlogİletişim

HALISAHAVAR İLE HALI SAHA TAKIMI KURMAK

Blog
5 Temmuz 2021

Halı saha denilince takım kurmak çok zahmetli ve bir o kadar da zevkli bir iştir. Halısahavar mobil uygulaması olarak bu zevkli uğraşınıza keyifli bir çözüm getiriyoruz. Halısahavar, diğer halı saha uygulamalarından, çok farklı.

Halı saha arkadaşlarınızın sayısı takım kurmanız için eksik mi kalıyor? Halı saha takımınızda kimse kaleci olmak istemiyor mu? Halı saha için sözleştiğiniz arkadaşlarınız her seferinde sizi asıyor mu? Bütün bu sorunlarınızına keyifli bir çözüm Halısahavar!

Halı saha takımı kurmak için iş, okul ve arkadaş ortamınızdan yararlanabilirsin. İlk başta verilen sözler maç günü geldiğinde ne yazık ki tutulmuyor olabilir. Birçok arkadaşın maç günü acil işi çıkabilir hatta aralarından bazıları halı saha saatini bile unutuyor olabilir. Halısahavar ekibi olarak her zaman yanındayız.

Öncelikle Halısahavar mobil uygulaması üzerinden halı saha profilini oluştur ve halı sahada oynadığın pozisyonu kaydet. Ardından halı saha yeteneklerini tüm halı saha tutkunlarının profilde görmesini sağla. Halı saha takım ismini, halı saha takım amblemini ve adres bilgilerini sisteme ekleyerek gönül verdiğin takımını oluştur. Halı saha arkadaşlarınla Halısahavar mobil uygulaması üzerinden takım oluşturduktan sonra takımında eksik olan oyuncular için Halısahavar sistemi üzerinden eşleş. Halısahavar mobil uygulamasını kullanarak halı saha tutkunlarını bulabilir, anlık mesajlaşabilir ve halı saha takımına uygun takım arkadaşını dakikalar içinde bulabilirsin. Halısahavar mobil uygulamasını kullanan futbolseverlerin içinden takımına en uygun olan oyuncuları bul. Halı saha tutkusuna dair her düşüncen için Halısahavar mobil uygulaması olarak yanındayız.

 

 

Bunları da okumak ister misin?

HALISAHAVAR İLE HALI SAHADA OYUNCU BULMAK

Blog
7 Temmuz 2021

HALISAHAVAR İLE HALI SAHA BULMAK

Blog
6 Temmuz 2021