Ana SayfaBlogİletişim

HALISAHAVAR İLE HALI SAHADA OYUNCU BULMAK

Blog
7 Temmuz 2021


Çevrende halı saha tutkusu barındıran bir arkadaşın yok mu? Kendine uygun halı saha maçı yapacak bir takım bulamadın mı? Takımında kimse kaleci olmak istemiyor mu? Halı saha takımını kurdun, peki beraber oynamak için karşı ekip mi bulamıyorsun?

Tüm bu sorunların geçmişte kalıyor. Futbol ve halı saha tutkunlarının dilinde pelesenk olan sorunlar, geride kalıyor. Artık Halısahavar mobil uygulaması ile bu sorunlar, sorun olmaktan çıkıyor. Halı saha zevkini Halısahavar mobil uygulamasına taşı. Arkadaşlarınla birlikte Halısahavar mobil uygulaması üzerinde takımını kur ve takımına uygun en yakın oyuncularla oynama fırsatı yakala.

Halı saha denilince oyuncu bulmak ve takım kurmak başlı başına bir iş olduğunu biliyoruz. Ayrıca takımları belirleme konusunda çabanın karşılığını da futbol keyfi olarak alamıyor olabilirsin. Artık halı saha keyfin hakkında kafana taktığın tüm sorunların çözümü için Halısahavar mobil uygulaması devrede.

Halısahavar mobil uygulaması kullanarak lokasyonuna en yakın halı saha oyuncularını keşfetmek çok kolay. İstediğiniz yetenekte ve pozisyonda oynayan, takım lokasyonuna en yakın oyuncuları aratabilir ve mesajlaşabilirsin. Yeteneklerine ve futbol tutkuna özel halı saha dostlukları kurabilirsin.

Halısahavar mobil uygulamasında halı saha tutkunları oluşturdukları profillerde yeteneklerini ve futbol tekniklerini seçerler. Bunun yanı sıra beraber oynadığı takımları ve arkadaşları hakkında yorumlar yazabilirler. Böylelikle sen bu yorumlara göz atabilir, futbol tarzına uygun halı saha takımlarıyla iletişime geçebilir, istersen lokasyonuna en uygun halı sahaları keşfedebilir ardından rakip halı saha oyuncularına meydan okuyabilirsiniz.

Halısahavar mobil uygulamasında kendi takımınızı oluşturmanın ve halı saha dostlukları kurmanızın yanı sıra dişinize uygun rakipler bulabilir ve eşleşebilirsiniz.

 

 

Bunları da okumak ister misin?

HALISAHAVAR İLE HALI SAHADA YENİ DOSTLUKLAR

Blog
8 Temmuz 2021

HALISAHAVAR İLE HALI SAHA TAKIMI KURMAK

Blog
5 Temmuz 2021