Ana SayfaBlogİletişim

HALISAHAVAR İLE HALI SAHADA YENİ DOSTLUKLAR

Blog
8 Temmuz 2021

Türkiye’nin birçok kentinde milyonlarca halı saha tutkununu bir araya getirecek  Halısahavar mobil uygulamasıyla artık futbol tutkunları daha rahat dostluk kurabilecek ve halı saha dostlukları günden güne pekişecek.

Seninle aynı arzunun peşinden koşan futbolseverler Halısahavar mobil uygulamamızı kullanarak takımına en uygun insanları bulabilecek. Dostlarıyla halı saha için haberleşip daha rahat gün belirleyebilecek. Maçın başlamasına dakikalar kala gelmeyen dostu yerine Halısahavar uygulamasını kullanarak güvenilir yeni dostluklar kurulacak.

Maç başladıktan 10 dakika sonra gelen arkadaşınla, karşılaşma daha başlamadan 10 dakika önce formasını giyip seninle ısınan arkadaşın bir olur mu? Takım yeniliyorken seni motive eden arkadaşın ile yorulsa bile kaleye geçmek istemeyen takım arkadaşın bir olur mu?

Halısahavar mobil uygulaması size halı saha dostluklarınızı pekiştirmek ve keyifli bir halı saha deneyimi sunmak için çalışıyor.

Halısahavar mobil uygulamasını kullanarak halı saha oyuncu profilini oluşturabilir, yeteneklerini ve oynadığın pozisyonu belirtebilir, böylelikle diğer halı saha tutkunlarının seni yakından tanımasını sağlayabilirsin.

Halısahavar mobil uygulamasını dostlarınla birlikte rahatlıkla kullanabilirsin. Halı saha dostlarının profillerini ekleyebildiğin halı saha takımları oluşturabilir, Halı saha takım armanızı halı saha takım profilinize tanımlayabilir, favori halı saha takım arkadaşınızı yorumlayabilirsin. Futbol geyiklerini maç sonunda Halısahavar mobil uygulaması üzerinden sürdürebilirsin.

Halısahavar mobil uygulamasıyla sistemde senin takımınla eşleşen takımları görebilir, mesajlaşabilir ve lokasyonuna en uygun halı sahada rezervasyonu yapabilirsin.

Galibiyette giden yol bildiğin üzere hazırlık aşamasından geçer. Halı saha dostlarınla birlikte sistem üzerinden analizler yaparak takım taktiğine karar verebilir, farklı takımlardan halı saha oyuncularının yorumlarını inceleyebilir aynı zamanda bu oyuncuları dost edinip galibiyet için oyuncuları takımına katabilirsin.

Halısahavar mobil uygulaması olarak halı saha dostluğunu farklı bir konuma taşımaktan mutluluk duyuyoruz. İyi ki futbol var, iyi ki Halısahavar!

 


Bunları da okumak ister misin?

FUTBOLCU NASIL ANTRENMAN YAPAR?

Blog
29 Haziran 2021

HALISAHAVAR İLE HALI SAHA BULMAK

Blog
6 Temmuz 2021